איכות MOJOW

MOJOW היא הנוחות החדשה בסטייל צרפתי וייחודי .

מוג׳וו נבחרת ע״י חנויות יוקרה ומוזיאונים שונים בעולם (מרכז פומפאידו , מומה סאן פרנסיסקו ,וכ׳ו) בנוסף ניתן לראות את מוג׳ו כקישוט ייחודי ונוח לפנים הבית וגם לחוץ המעניק לוק איקוני ונוח לכל מקום. גם לאין וגם לאאוט מוג׳וו עומדת בסטנדרטים גבוהים של איכות.

עמידות חזקה בעזרת עובי ה-PVC (0.8 מילימטר) .

עמיד בפני קרינת UV  החזקה של ישראל.

במוג׳וו מנפחים לך איכות!

מגע צרפתי

המלון מעוצב בסגנון צרפתי בהשראת גני טוריין, והוא כולל את כל מוצרי MOJOW. דמיינו את עצמכם מיציהם אוליבייר סנטני, הYOKI, YOMI ZIBA, שפותחו על ידי משרד העיצוב ALIXE. מבנה העץ של ה-SIPO של קבוצות העצים שלנו מגיע גם מאזור טורנגלה.

אחריות MOJOW

כל מוצרי MOJOW מגיעים עם אחריות למשך שנתיים, על פי בקשת הלקוח. למעשה, לאחריות המוצר (שנה) מתווסף תוסף נוסף (+ 1 שנה), אם אתה רשום בתוכנית הלקוחות שלנו.

לשם כך, פשוט הירשם לאתר זה .

עקוב אחר המדריך, הוא כאן

חוזק מכני

המוצרים שלנו נועדו להחזיק מעמד.  הודות ל- PVC המיוחד עם 0.8 מ"מ עובי , המשולב בו חוזקה ואלסטיות , כורסת MOJOW יכולה להכיל בנוחות אדם במשקל של עד 150 ק"ג (400 ק"ג התנגדות לספה).

MOJOW  גם ידידותית לכלבים וחתולים. חומר ה- PVC העבה מקנה את עמידות הכורסאות והספות שלנו ומנפח לחברינו החיות את האפשרות להתיישב ללא סיכון או חשש. מוצרינו אינם חוששים מחורים קטנים אלא רק מדקירות זדוניות!

מסגרת עץ ואלומיניום

מסגרות העץ שלנו בנויות במבנה SIPO, עץ עמיד במיוחד, אינו מצריך טיפול ספציפי. מבנה חמרן  (האלומיניום) מתוכנן לעמוד בתנאי מזג אוויר לפנים ולחוץ הבית כך שאינו מחליד כלל. הרהיטים מעוצבים בכדי להחיות ולנפח את פנים וחוץ הבית.

התנגדות לשמש

טיפול אנטי-UV: אין שום סיכון של שינוי צבע, לכל מוצרי MOJOW הועברו טיפולי אנטי-UV איכותיים.

PVC  הוא חומר "קר" , חזק ואלסטי.

לכל דגמי MOJOW  יש את הייחודיות לתת לקרני השמש לחלוף, מה שמונע התחממות יתר כאשר הם נחשפים לאור שמש ישיר!

כללי המוליכות מעט שונים עבור כורסאות והספות האטומות שלנו.

הדגמים הלבנים משקפים את קרני השמש ולכן משאירים אתכם באזור הנוחות גם באור שמש ישיר, לעומת זאת, שאר הדגמים האטומים יעדיפו חשיפה לצל.

התנגדות לאש

כל רהיטי ה- PVC  שלנו מעכבי בעירה, תוכננו במיוחד כדי לעמוד בתקני הבטיחות של מלונות יוקרה.