התקנון נתכב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, וכל האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד. 

 1. הגלישה באתר ו/או הרשמתך כמנוי לקבלת שירותיו, תיחשב הסכמה מצדך לתנאים אלה.
 2. הנהלת האתר רשאית להשעות, לחסום או להפסיק לאלתר את גישת הגולש לשירות אם הפר את תנאי התקנון.
 3. הנהלת האתר רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת.
 4. אין לעשות באתר או באמצעותו כל שימוש למטרות בלתי חוקיות.
 5. בעת הרשמתך הנך מצהיר כי גילך אכן מעל 18 שנה.
 6. אין לרשום אדם אחר שלא בהסכמתו ו/או ללא נוכחותו מול המסך בעת הרישום ולאחר שהוסברו לו כל תנאי תקנון זה.
 7. הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולש אשר אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו. חובה מיוחדת לדייק לחלוטין בכל הפרטים האישיים הנדרשים לצורך רישום וקשר שוטף מול הלקוח.
 8. אין לפרסם או להעביר באמצעות האתר כל מידע שהוא שקרי, מעליב, משמיץ, מאיים, פוגע בפרטיות הזולת, פורנוגרפי, בעל אופי מיני, גזעני, או בלתי חוקי.
 9. הנך אחראי באופן בלעדי לנכונות המידע אותו תפרסם או תעביר באמצעות האתר, הנהלת האתר אינה מקבלת על עצמה כל אחריות לתכנים המפורסמים או מועברים בו או בדפים תחתיו.
 10. אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי בדרך של משלוח פרסומות או בכל דרך אחרת.
 11. הנך מצהיר כי ידוע לך שלהנהלת האתר אין כל יכולת או אפשרות לבדוק, לנפות או לסנן את המנויים הנרשמים לאתר.
 12. כל קשר וירטואלי או אחר שלך עם מי מהמנויים האחרים באתר, וזאת בין בהתכתבות או בצ'ט, הן באחריותך הבלעדית. בשום מקרה לא תהיה להנהלת האתר כל אחריות לתוצאות כל קשר כאמור, ומבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל לנזקים פיזיים, נפשיים, כספיים, רגשיים ואחרים.
 13. בכוונת הנהלת האתר כי האתר ושירותיו יהיו זמינים בכל עת. יחד עם זאת אין ביכולת הנהלת האתר להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות וללא "נפילות". כמו כן רשאית הנהלת האתר להפסיק את השימוש באתר מעת לעת לצורכי תחזוקה וטיפול נדרש. לא יינתן פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.
 14. כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לאתר הם של הנהלת האתר.
 15. הנהלת האתר אינה אחראית לתוכן מודעות, "באנרים" או לכל חומר פרסומי באתר. האחריות לכך על המפרסמים בלבד.
 16. הימצאותם של קישורים ("לינקים") לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת.
 17. המכירות באתר מאובטחות תחת חברת – גמא ולעסק – Mojow אין כל קשר ומגע עם כרטיסי האשראי, הכרטיסים נסלקים ועוברים לחברות אשראי באופן אוטומטי מאובטח ושמור.
 18. על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב.
  1. כתובת העסק: פינס 44 תל אביב. 
 19. החברה אינה מתחייבת לשמור על מחירי המבצעים באתר ולחברה יש את האפשרות לשנות את המבצעים בכל עת.
 20. המידע באתר זה אינו מהווה התוויה רפואית ו/או תחליף לכל טיפול תרופתי ו/או התייעצות עם רופא מטפל, בכל מקרה של בעיה רפואית ו/או שימוש במוצרי האתר יש לפנות לרופא מטפל.
 21. מידיניות ביטול עסקה – הגנת הצרכן:
  1. במידה ולא קיבלתם את מה שחשבתם שהזמנתם יש ליידע אותנו באופן מיידי.
  2. זיכוי מלא במידה ולא קיבלתם את הזמנתכם תוך מקסימום 15 ימים.
  3. במידה והלקוח לא מרוצה מהמוצרים ניתן להגיש בקשה להחזר כספי למייל הזה:
  4. נא לצור קשר טלפוני ישיר – 058-7833733, ולשלוח פירוט במייל – mojow.israel@gmail.com
 22.  מדיניות פרטיות:אתר.mojow.co.il להלן: 'האתר' המופעל ע"י "מוג'וו" , ("החברה") משמש אתר סחר דיגיטלי לרכישת מוצרים ו/או שירותים בתחומי הבריאות ותוספי תזונה ע"י גולשים באינטרנט.
  1. החברה מתחייבת לכל גולש כי כל פרטיו יהיו מאובטחים בעת הסליקה ולא יועברו לצד שלישי, פרטי כל גולש ולקוח יועברו תחת מערכות האבטחה של חברות הסליקה המובילות כגון " גמא ".
  2. המידע המופיע באתר הינו מידע כללי, לצרכי העשרה, אין מדובר בהמלצה לרכישת מוצר כלשהו ממוצריה של חברת ויטמין שופ, או בהצהרה לגבי יעילותם או תכונותיהם. מוצריה של חברת ויטמינשופ אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי. ההסתמכות על המידע המפורט באתר היא באחריות הקורא בלבד ומומלץ להתייעץ עם רופא מומסך טרם רכישת מוצר כלשהו. נשים הרות, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ עם הרופא. התכנים המוצעים באתר והמוצרים הינם אינפורמטיביים בלבד ואינם מהווים התוויה רפואית.